Frigipol.pl

Innowacja to wdrożenie nowego lub ulepszonego produktu (usługi lub procesu biznesowego), różniącego się od produktów wprowadzonych wcześniej na rynek. Nasi specjaliści w Frigipol doskonale rozumieją tę definicję i dzięki naszym rozwiązaniom doskonale się w nią wpisujemy.

Sklep ABC

Sklep ABC

Innowacyjne rozwiązanie sklepu na kołach dla firmy ABC z wykorzystaniem transportowego agregatu chłodniczego, który dzięki zastosowanym modyfikacjom jest zdolny schłodzić trzy niezależne strefy w tym dwie lady chłodnicze i jedną niewielką lodówkę czerpiąc energię z trzech niezależnych źródeł: zasilanie od silnika samochodu, zasilanie stacjonarne 230V oraz zasilanie bateryjne umożliwiające ciągłą pracę agregatu nawet do 3 godzin podczas postoju pojazdu w miejscach gdzie nie ma sieci elektrycznej.

Mercedes eVito

W 2020 r. do w pełni elektrycznego samochodu Mercedes eVito, stworzyliśmy działający produkt w postaci ukrytego agregatu zasilanego m.in. przez pakiet specjalnie zaprojektowanych akumulatorów znajdujących się pomiędzy przestrzenią ładunkową a przedziałem kierowcy. Agregat wyposażony w sterownik oraz w dodatkowy wyświetlacz przedstawiający podstawowe parametry pracy i stanu akumulatorów. Akumulatory zostały zainstalowane na specjalnej windzie dającej możliwość wysunięcia całego zespołu w celu przeglądu.